הכנרת – סוגי חופים רבים לה…

הכנרת – סוגי חופים רבים לה…

אנשי אגף מנהלת כנרת עובדים קשה מאז 2008 כדי שלכל אחד ואחת יהיה חוף בכנרת שיתאים במיוחד בשבילו/ה. יש מי שאוהבים חופים מלאים אנשים ומוזיקה וריח מנגל שעולה ומסתלסל באוויר. יש מי שמעדיפים חוף שקט ללא מוזיקה ומנגלים – שמאפשר לשמוע את הציפורים ולהריח את הפריחה… ויש עוד כמה סוגים של חופים בכנרת. צוות רשת כינורות עושה לכם סדר.

חופים שקטים-ירוקים
בחופים אלה אסורה הדלקת מנגל והשמעת מוזיקה במערכת הגברה. בנוסף, לא ניתן להפעיל כאן גנרטורים ולהכניס בעלי חיים. כך, שהמטרה בחוף שכזה היא לאפשר חיבור מירבי לשקט ולרוגע של הכנרת. אחד מהחופים הללו, הוא חוף חוקוק – שקיבל את הכינוי: "חוף הצמחונים".

חופי המנגל
בחופים אחרים, כמו חוף צאלון או חוף מפרץ אמנון – אפשר למנגל חופשי, אבל יש בו איסור להשמיע מוסיקה ממערכות הגברה. חוף שכזה יכול להיות נפלא למשפחות, שאינן מעוניינות לשמוע את המוזיקה של החבר'ה הצעירים מסביב, אבל אוהבות לנפנף עם כל המשפחה.

חופי המוזיקה
חופי המוזיקה, שבהם כפי שבוודאי ניחשתם – מותר להשמיע מוזיקה במגבר – מכונים גם "חופי הצעירים". בחופים אלה, כמו למשל חוף חלוקים-כורסי-לבנון – תמצאו הרבה מוזיקה וגם מנגלים והרבה חבר'ה צעירים שבאו לעשות שמח.

חופים עם ספורט מים אתגרי
ישנם חופים רבים בכנרת שבהם ניתן לשכור ציוד ספורט ימי – כמו גלשנים או סקי מים, או להוריד את הסירה הפרטית לשיט ועוד עניינים מלאי אדרנלין לאוהבי הספורט הימי. ואגב, אם חוף מוגדר חוף שקט, לא אומר שלא תמצאו בו ספורט אתגרי.

חופים שהם גם פארק מים
סביב הכנרת תמצאו כמה פארקי מים כיפיים לילדים. כמו – חוף צמח, הלונה-גל, חוף גיא ואקווה כיף.

חופים עם חיבור ישיר לטבע
אם אתם רוצים למצוא פינות שקטות, שבהן רק אתם, הצמחים והציפורים – ישנם כמה חופים כאלה סביב הכנרת. אולם קחו בחשבון שחופים אלה אינם מגיעים עם שירותי הצלה, וכדי להגיע לחלקם הגדול יש צורך ברכב ארבע על ארבע.

חופים עם גישה לנכים
על-פי חוק כל החניות שבהן גובים כסף ליד חופי הכנרת – הן ללא תשלום עבור רכבים עם תו נכה. בנוסף לכך, ישנם חופים שבהם ישנה גישה נוחה לנכים מהחנייה, דרך החוף עצמו ועד למים. ישנם חופים שבהם ישנו אפילו כיסא אמפיבי לכניסה נוחה למים – חופים כאלה הם למשל חוף חוקוק וחוף שקמים.

הזמנות אונליין


הצטרפו למועדון החברים של רשת כינורות

ותוכלו להנות מהטבות ומבצעים מיוחדים לחברי מועדון בלבד!

אל תפספו את ההצעות הבלעדיות שלנו

הירשמו לניוזלטר - הישארו תמיד מעודכנים

דילוג לתוכן