יער האיילים – אטרקציות לילדים בין איילים אמיתיים

יער האיילים – אטרקציות לילדים בין איילים אמיתיים

מי שרוצה להרגיש חורף של ממש – מוזמן לעלות לפינה הצפונית הקסומה שליד היישוב אודם. כאן, כאשר השלג מגיע אל הגולן , מתכסה היער שלג לבן וקסום, ובין העצים משוטטים להם בנחת איילים מסוגים שונים. הילדים (והמשפחה כולה) יוכלו לטייל ביניהם באמצעות רכב שטח שקט, או להשתעשע באחת מהאטרקציות הרבות שנמצאות במתחם. הנה רשימה של כל האטרקציות שתוכלו למצוא ביער האיילים הקסום:

  • סיור בין האיילים – האיילים השונים שביער מטיילים להם חופשי ומלחכים עשב דשא רענן. אך, כדי לראותם מקרוב וממש טוב – כדאי לחבור לאחד הסיורים ברכב החשמלי השקט, שאליו רגילים האיילים, כך שהם מאפשרים לו להתקרב אליהם ולא נבהלים כלל. הסיור נמשך כרבע שעה.
  • פינת ליטוף – ארנבונים ושרקנים, צבים וגם טלאים ועוד כמה חיות מתוקות מחכות לילדים (בליווי מבוגרים) לליטופים נעימים ומכבדים.
  • רכיבה על סוס פוני – פשוט הושיבו את ילדכם (מתחת ל-25 ק"ג) על סוס פוני חמוד, וקחו אותו/ה לטיול ביער הקסום. חוויה מופלאה.
  • משחקייה – המשחקייה כוללת ג'מבורי לפעוטות ומתקני חצר מגניבים נוספים וגם טרמפולינות ענקיות.
  • ארגז חול – איזה ילד/ה לא אוהב/ת לשחק בחול? כולם אוהבים! וזאת הסיבה שאבזרו להם פינה שקטה מלאה בכפות ודליים, וכל מה שצריך בארגז חול מושלם.
  • רב מרחב – הרב מרחב הוא מתקן ענק המורכב ממספר קומות, מרופד ומרושת מכל כיוון – כך שהוא מצד אחד בטוח מאוד, ומצד שני מאתגר מאוד את הילדים בסולמות, בחבלים ועוד ועוד. האזור כולו מקושט כמו ג'ונגל, כדי להכניס את הילדים היטב לאווירה.
  • מסלול אתגרי – טיפוס על גשרים בשילוב התמצאות מרחבית ועבודה על קואורדינציה מזמינה את הילדים לאתגר את עצמם עוד ועוד, כשבסוף המסלול ממתינה להם אומגה מדליקה.
  • מכוניות פדלים וטרקטורונים חשמליים לילדים – כל הילדים רוצים לעשות מה שאמא ואבא עושים. וכאן במרחב הזה, בתוך מכונית חזקה ובטוחה המותאמת לגודלו/ה של הילד/ה יש להם הזדמנות לתרגל נהיגה במכונית, ולהרגיש גדולים של ממש. הגדולים יותר יוכלו לנהוג בטרקטורון חשמלי המותאם לילדים.
  • מגלשת אבובים יבשה – אבובים זה כיף ללא כל ספק! רק כשבחוץ קור של רמת הגולן, הכיף הזה הופך למוצלח ביותר על מגלשה יבשה ללא מים. הילדים יזרקו להם מכיוון לכיוון, תוך שהם אוחזים בבטחה בידיות האבוב ומתגלשים בהנאה על המורד המתון שעל הדשא הסינטטי הרך.

הזמנות אונליין


הצטרפו למועדון החברים של רשת כינורות

ותוכלו להנות מהטבות ומבצעים מיוחדים לחברי מועדון בלבד!

אל תפספו את ההצעות הבלעדיות שלנו

הירשמו לניוזלטר - הישארו תמיד מעודכנים

דילוג לתוכן