טיול בין שלוש דתות בכנרת

activity-banner

טיול בין שלוש דתות בכנרת

הכנרת, מאגר המים המתוקים של מדינת ישראל הינה מקום בילוי נופש וטיול עם שלל אפשרויות.
ביקור בטבריה, בחופי הכנרת וחופשה בצימרים של אחוזת כינורות באזור הכנרת הם חוויה מהנה לכל המשפחה.
גם הדתות מקדשות את הכנרת:

אתרים יהודים, נוצרים ומוסלמיים רבים נמצאים סביבה, וכשתגיעו לחופשה בצימרים תהיה לכם הזדמנות נפלאה לבקר בחלק משלל האתרים הדתיים הרבים סביבה.

יהדות – קברי צדיקים רבים פזורים סביב הכנרת ובאיזור טבריה. בין אם אתם מייחלים לזוגיות או לא, עלייה לקברי צדיקים היא חוויה רוחנית מרתקת במיוחד ששווה להשתתף בה. בטבריה תוכלו למצוא את כל הסגולות שכן העיר הייתה למקום בו ישבה הסנהדרין ובה נחתם גם התלמוד הירושלמי. חשיבותה משכה אליה את גדולי החכמים. בין הקברים הפזורים בעיר תמצאו את קבר רבי מאיר בעל הנס, קבר הרמב"ם וקבר רבי עקיבא

איסלאם – באזור נמצאים מוסלמים רבים, בין אם אלו ערבים עירוניים ובין אם אלו שבטי הבדואים, או הצ'רקסים. מלבד ההתיישבות האיסלאמית באיזור ברבות השנים השאירו המוסלמים גם מורשת עשירה. מומלץ לסייר בקרני חיטין, המקום בו הובסה האימפריה הצלבנית לצאלח א-דין, הכובש המוסלמי.

נצרות – מרבית חייו ופעילותו יש ישו הנצרתי היו בצפון הארץ, ובשל כך הכנרת מהוה מוקד תיירותי חשוב לנוצרים. למרגלות הכנרת ישנן 2 כנסיות המיוחסות להן סיפורי ניסים מרתקים, ובנוסף אתר הטבילה, הירדנית נמצא ממש בקרבתה.

בחופשתכם הבאה באחד ממתחמי האירוח של אחוזת כינורות באזור הכנרת, מומלץ לשלב גם את סיפוריהן המעניין של 3 הדתות סביב הכנרת ולהפיק את המירב מקיסמה של הימה הצפונית.

מתחמים קרובים

עוד מאותה קטגוריה

הזמנות אונליין


הצטרפו למועדון החברים של רשת כינורות

ותוכלו להנות מהטבות ומבצעים מיוחדים לחברי מועדון בלבד!

אל תפספו את ההצעות הבלעדיות שלנו

הירשמו לניוזלטר - הישארו תמיד מעודכנים

דילוג לתוכן